Kiszállító – raktáros munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti, Kőbányai telephelyünkre keresünk kiszállító – raktáros munkatársat,

hétfőtől – péntekig tartó munkaidőben, 8 órás teljes bejelentéssel. Cégünk édesség nagykereskedelemben végzi tevékenységét. A jelentkezéseket KIZÁRÓLAG fényképes önéletrajz formájában várjuk a megadott e-mail címen.

Feladatok:

  • Megrendelt áruk kiszállítása kisteherautóval
  • Raktárban lévő árú összekészítése
  • Érkező áruk fogadása-raktárban való elhelyezése
  • Számlák, szállítólevelek készítése, kezelése
  • Szállításban használt autók tisztán tartása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatmunka
  • Jó alkalmazkodó képesség
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Szállításban és raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Nettó 200.000 forint fizetés
  • BKK bérlet
  • Egymásra figyelő, családias hangulat

A jelentkezéseket KIZÁRÓLAG fényképes önéletrajz formájában várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest