Klíma- és légtechnikai szerelő (Budapest)

Kiemelkedő fizetéssel, felszerelt gépjárműre keresünk munkatársat egész éves munkára.

A hirdetés már lejárt!

Cégünk 3 éve foglalkozik kivitelezés mellett lakossági klimatelepítéssel.

     Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Igényes, precíz pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megfelelő szakmai tudás
  • F-gáz vizsga nem feltétel

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Klímaszervizes és karbantartási tapasztalat
  • Nagygépes rendszerekben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Esetleges légtechnika szerelési tapasztalat

    Feladatok:

  • Klímaberendezések telepítése
  • Klímaberendezések karbantartása, tisztítása
  • Klímaberendezések javítása

Amit kínálunk:

  • A munkavégzéshez szükséges minőségi szerszámok, berendezések
  • Céges gépjármű, munkaruházat
  • Minimum havi nettó 300.000,- Ft alapbér
  • Prémiumokkal elérhető 400.000 – 500.000 Ft havi nettó bér
  • Folyamatos, változatos munka egész évben
  • Szakmai továbbképzési lehetőség munkáltató költségére (F-gáz vizsga)
  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos munkahelyi légkör

Budapest