Klímaszerelő / karbantartó (Budapest)

Projekteknél gépész munkák elvégzéséhez keresünk klímaszerelői végzettséggel rendelkező munkaerőt.

2005 óta működő Budapesti székhelyű és telephelyű cég vagyunk, amely generálkivitelezést igénylő projektekben vesz részt.

FELADATOK:

  • Split klímák, fan-coilok, hőszivattyúk és VRV-k telepítése, karbantartása, javítása és cseréje
  • Projekteknél gépész munkák elvégzése
  • Légtechnikai rendszer kiépítése

ELVÁRÁSOK:

  • Klímaszerelői, hűtéstechnikai karbantartó vagy szerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, önálló és precíz munkavégzés

ELŐNYÖK:

  • Érvényes kék kártya

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, hosszú távú munka, alkalmazotti jogviszony, támogató és barátságos légkör
  • Kollégáink számára felszerszámozott szervizautó, céges telefon, laptop segíti a munkavégzést
  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Folyamatos munkavégzés egész évben, heti 40 órás munkaviszony
  • Vidéki munkavállalóknak igény szerint INGYEN szállást biztosítunk
  • Azonnali kezdés
  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye: 1214, Budapest, II. Rákóczi Ferenc u. 289-es telephely

Munkabér

  • nettó  250 000 - 350 000  Ft  / hó
Budapest