Kockázatkezelési gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Szerezz tapasztalatot már egyetemi, főiskolai éveid alatt!

Partnercégünk, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet. Ha egy komoly és releváns tapasztalatokat átadó munkahelyet keresel itt a helyed!

Kockázatkezelési gyakornok

Feladatok

  • Részvétel a Bank stratégiai kockázatkezelést érintő adatelemzési tevékenységeiben
  • Riportok észítése
  • Adatelemzés, adatgyűjtés
  • Kalkulációk végzése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kiváló elemzőkészség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Microsoft Excel, Word és Power Point magabiztos használata

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra, rugalmasan igazítva órarendhez
  • Minimum 3 hónap válallása

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat értékes tagjaként végezheted a munkád
  • Támogató környezetben lesz lehetőséged tanulni és fejlődni
  • Értékes szakmai referenciák szerzése

Előnyök

  • Korábbi releváns szakmai tapasztalat
  • Közgazdasági tanulmányok
  • Adatbázis-kezelési tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest