Kockázatkezelési gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Jelenleg az alábbi pozícióra várjuk a kockázatkezelési terület iránt érdeklődő, gazdasági tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését:

  • Adatmenedzsment gyakornok - fedezetértékelés
  • Üzleti rendszert támogató gyakornok

Kockázatkezelési gyakornok

Feladatok

Adatmenedzsment gyakornok - fedezetértékelés

  • Értékbecslési folyamat megismerése, szakmai ismeretek szerzése
  • Értékbecslésekhez kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése
  • Értékbecslések megrendelése
  • Beérkezett elektronikus alapú értékbecslések és rendszerek kezelése
  • Jelzáloghitel-igénylésekhez felajánlott ingatlanfedezetekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása lakossági és vállalati területen

Üzleti rendszert támogató gyakornok

  • Monitoring folyamathoz kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése, adattisztítási feladatok végzése
  • Vállalati hitelezési folyamat megismerése, szakmai ismeretek szerzése
  • Integrált kockázatkezelési rendszerben kezelt folyamatok támogatása
  • A rendszerben dolgozó munkatársak mindennapi munkájának segítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony, főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra ( kiválasztás követően is beszerezhető)

Munkaidő

  • Legalább fél éves gyakornoki idő
  • Minimum heti 20-35 óra vállalása /pozíciótól függ
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség
  • Önálló felelősséggel járó feladatok
  • Szakmai és készségfejlesztések
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség
  • Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest