Költség és értékelemző mérnök (Győr)

Karrier az Audinál

Költség és értékelemző mérnök

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk a vállalat beszerzési tevékenységének szerves részeként egy projekt korai fázisában, műszaki, gyártástechnológiai és költségelemző kompetenciák segítségével támogatja a beszerző kollégák tevékenységét. Az AUDI HUNGARIA Zrt. szériabeszerzési munkatársai rendkívül színes termékportfólióért felelnek: a járműalkatrészek teljes palettája – anyagcsoportokra felosztva- tartozik felelősségi körükbe. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak szériabeszerzésével, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással, valamint további szakterületekkel.

A műszaki költségelemző terület szerszám-, termék- és folyamatismeret és gyártási kritériumok mentén végzett pénzügyi kalkulációval támogatja a stratégiai beszerzési és beszállítói megbízások folyamatát. Műszaki kompetenciáink az alábbi területeket érintik: fröccsöntő szerszámok, fémalakító és fémmegmunkáló szerszámok, fém alkatrészek alakítása és megmunkálása, műanyagok-, elasztomerek gyártása és csatlakozó folyamatok, öntészeti eljárások és a hozzá kapcsolódó folyamatok.

A költségelemzés folyamatában tárgyalásokat és egyeztetéseket folytatunk a beszállítókkal és a konszern más telephelyeivel az egész világon annak érdekében, hogy a beszerző kollégák egy pontos elemzéssel felkészülve a legkedvezőbb szerződéseket tudják megkötni.

Ha mély műszaki szaktudással és tapasztalattal rendelkezik, ha tárgyalási technikákban jártas és jól érezné magát ebben a szerepben, emellett szívesen utazna, és dolgozna nemzetközi környezetben, akkor csatlakozzon a költségelemző mérnök újonnan alakuló csapatához.

Következő feladatok várnak Önre

  • Műszaki és gazdasági szaktudásával mind az aktuális járműprojektekben, mind pedig a jövőbeni új fejlesztésekben támogathatja a beszerző csapatot
  • Szoros együttműködésben dolgozik a beszerzéssel, a műszaki fejlesztéssel és a konszern költséganalízis mérnökeivel
  • Versenytárselemzéssel és részletes költségkalkulációkkal támogatja a döntéshozatalt már korai fázisában
  • Új termékek, technológiák értékelése, elemzése, ártárgyalásokon való részvétel
  • Alkatrészbeszerzések és beruházások költségelemzéseinek elkészítése, árkalkulációinak támogatása
  • Különböző beszerzett alkatrészek és beruházások elemzése, rámutatva a megtakarítási lehetőségekre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú műszaki (gépész-, jármű-, mechatronikai- és villamosmérnök) végzettséggel rendelkezik
  • Több éves autóipari tapasztalata van gyártástechnológiában vagy szerszámkészítésben
  • Mélyreható szaktudást szerzett anyag-, termelési - és általános költségek számításában
  • Beszerzői tevékenységben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik, angol nyelvtudás előny
  • Meglévő szaktudását hatékonyan tudja alkalmazni, valamint jó tárgyalási készséggel rendelkezik
  • Felelősségteljesen és önállóan végzi munkáját
  • Magabiztos a különböző szintű beszállítói képviselők ártárgyalásain
  • Belföldi és külföldi utazásokra való hajlandóság jellemzi (rendszeresen, vagy akár nem tervezett jelleggel)
  • Érdekérvényesítő, konfliktust jól kezelő, határozott és lendületes személyiség
  • Szívesen képviseli a vállalat érdekeit a konszern más gyáraival zajló egyeztetések során

Részletes német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ17590
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Herrmann Jasmin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9881
Győr