komissiózó (Németország) - német vagy lengyel nyelvtudás Eisenach, Németországban, 11,15€ -től órára (Németország)

komissiózó (Németország) - német vagy lengyel nyelvtudás Eisenach, Németországban, 11,15€ -től órára

Németországi partnerünk, a Rhenus Logistics digitális logisztikai megoldásokkal és több mint 100 éves vállalati múlttal rendelkező partnereink jelenleg komissiózókat keresnek csapatukba. Ha stabil munkalehetőséget szeretnél találni a logisztika területén, és rugalmasan tudsz váltott műszakban dolgozni, akkor ez a megfelelő állás  számodra!

Feladataid a következők lesznek

  • Kézi szkennerrel történő komissiózás olyan termékek esetében, mint például a számítógépes játékok;
  • A megrendelések szétválogatása és raklapokra helyezése;
  • A csoportvezető tájékoztatása minden termékhibáról;
  • A biztonsági szabályok és utasítások betartása;
  •  Egyéb kapcsolódó raktári feladatok.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka két műszakban történik: reggel és este. Két műszakos munka napi 8 óra, plusz 45 perc szünet. A munkát reggel 5:00-kor és délután 14:15-kor kezded. Van egy középső műszak is, amelyre minden héten más munkavállalókat jelölnek ki (osztálytól függően, ők akkor 11 és 12 óra között kezdik a munkát. Hajlandóság (kötelező!) éjszakai műszakban dolgozni, ami később következik. Két szünet – 20 perc, 25 perc. Szombat délutántól vasárnap estig a cég nem dolgozik. Szerződés 151,76 órára/hó, 6 hónapra.

Készségek

  • Az álláshirdetésre lengyel nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Logisztikai tapasztalat előnyt jelent;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Felelősségteljes, komoly és önálló munkavégzésre képes;
  • Képes vagy egész nap állni és jó fizikai állapotban vagy;
  • Hosszú távú (legalább 6 hónapos) németországi munkavégzésre való képesség.

Nyelv

  • Lengyel vagy német anyanyelvűek vagy középfokú nyelvtudással rendelkezők (B2)

Munkavégzés helye

Magyarország