Kommunikációs és HR gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Capgemini Csoport a tanácsadási és IT-szolgáltatások piacán a világ egyik vezető szereplője. A cég informatikai-üzleti tanácsadási, rendszerintegrációs és technológiai fejlesztési szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek, mely során tervezési, kivitelezési és outsourcing képességeit globális szinten is kihasználja, hogy ügyfeleit minél hatékonyabban támogathassa üzleti céljaik elérésében.

Kommunikációs és HR gyakornok

Feladatok

  • Anyagok feltöltése, oldalak karbantartása az Intraneten
  • Új Intarnet oldal létrehozásában való közreműködés
  • Hírlevelek szerkesztése, összeállítása
  • Social media csatornák karbantartása, adminisztrátori feladatok ellátása
  • Rendezvényszervezés támogatása
  • HR csapat munkájának adminisztratív jellegű támogatása különösen Recruitment és Mobilty területen
  • Employer Branding aktivitások támogatása

Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos tanulmányok
  • Részmunkaidős munkavégzés, 4-12 hónap időtartam
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Jó szövegírási készség
  • Jártasság vizuális és audiovizuális tartalmak (pl. videó, fotó, közösségi média) készítésében
  • Precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

Munkaidő: heti 20-30 óra vállalása rugalmasan, hétfő és péntek között

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1250 Ft/óra
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkavégzés
  • Barátságos, modern munkakörnyezet a 11. kerületben
  • Képzési fejlődési lehetőségek, virtuális tréning környezet
  • Új, modern technológiák

Előnyök

  • Kommunikáció/Marketing szak előny

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest