Könnyű operátor munka a X. kerületben (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Elégedetlen vagy jelenlegi munkahelyeddel? Itt barátságos kollégákkal találkozol! Eleged van a lepukkant üzemcsarnokokból? Itt modern, kellemes körülmények között dolgozhatsz! Német autóelektronikai alkatrészeket gyártó partnerünk számára keresünk új munkatársakat.

Könnyű operátor munka a X. kerületben

Feladatok

  • Félkész és kész termékek előállítása technológiai utasítások betartásával és műszakcéloknak megfelelően
  • Félautomata és automata gyártóberendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete, valamint a szükséges beavatkozások elvégzése
  • Termelés folyamatosságának biztosítása, annak veszélybe kerülése esetén a közvetlen felettes azonnali tájékoztatása
  • Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel
  • Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatosa fenntartása a munkaterületen (5S)
  • Minőségügyi előírások alapján felelős a félkész vagy készáru minőségéért az általa végzett művelet vonatkozásában

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotóniatűrés
  • Folyamatos munkarend vállalása (H-V; 2 munkanap-2 pihenőnap; 5:40-17:50 és 17:40-5:50))

Előnyök

  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fizetés: nettó 210.000 Ft (Magas alapbér+Műszakpótlék+ Teljesítmény bónusz)
  • Br. 24.400 Ft Cafeteria
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség cégen belül
  • Heti 4 munkanap

Munkavégzés helye

X. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest