Konstruktőr - Szenzorok és Aktuátorok, Járműhajtás Fejlesztés (Győr)

Karrier az Audinál

Konstruktőr - Szenzorok és Aktuátorok, Járműhajtás Fejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A belsőégésű motorok szenzorok és aktuátorok fejlesztés szakterületének feladata a korszerű szériában levő benzin- és dízelmotorok szakirányú szériatámogatása, valamint felkészülés a jövőbeli belsőégésű motorok önnálló fejlesztésének szakirányú támogatása.

Legyen részese Ön is csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a belsőégésű motorfejlesztésben való részvételre
  • A külföldi fejlesztőközpontokkal, szakterületekkel és a beszállítókkal szorosan együttműködve fejleszti és optimalizálja a motorok érzékelő és végrehajtó elemeit,
  • Továbbá részt vesz az ehhez kapcsolódó gyártási folyamatok és technológiák kidolgozásában a beszállítókkal együttműködve

Ön az ideális jelölt, ha

  • Villamos- vagy gépészmérnöki végzettséggel rendelkezik
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent (3D tervezés - Catia)
  • A belsőégésű motorok érzékelő és végrehajtó elemeit jól ismeri
  • Motoralkatrészek 3D konstrukciójában és azok műszaki dokumentáció elkészítésében jártas
  • Minimum középfokú német/angol nyelvtudással rendelkezik
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását is kérjük pályázata mellékleteként.

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ17561
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9013
Győr