Kontroller (Oroszlány)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Kontroller

Feladatok

  • Kontrolling rendszer fejlesztési projektek támogatása;
  • Árazási és egyéb költség elemzések készítése, frissítése;
  • Üzleti területek kontrolling támogatása;
  • Termékcsoportok profitabilitás fejlesztésének / fenntartásának kontrollja, elemzések készítése;
  • Tervezés, előrejelzés részleteinek kidolgozása;
  • Kontrolling jelentések elkészítése;
  • Termékcsoporttal kapcsolatos projektek nyomon követése, kapcsolódó beruházások menedzselése;
  • Készletek standard árának számítása, karbantartása;
  • Üzleti esettanulmányok pénzügyi támogatása;
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásban.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 4-5 éves multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat;
  • MS Office ismeret;
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Bónusz
  • Stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Cafeteria

Előnyök

  • Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány