Kontroller (Halászi)

A hirdetés már lejárt!

Tisztító eszközök gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Kontroller

Feladatok

  • A terv tevékenységeinek nyomonkövetése a fogyasztás és a termelékenység közötti különbségek azonosításával
  • Gépek gyártási költségeinek nyomonkövetése, munkaerő, nyersanyagok, egyéb közvetlen kapcsolódó és rögzített gyártási költségek
  • Margin elemzés
  • Készletkövetés (készlet, lassú mozgás, megsemmisítési költségek, selejtezés)
  • Vállalatközi árak áttekintése
  • Új termékek megvalósításában való részvétel
  • Havi gyártási jelentés készítése
  • Költségvetés elkészítése (gyártó és teljes cég)
  • Az állóeszközök figyelése
  • CAPEX-ek kezelése
  • Csere fejlesztés tervezése

Elvárások

  • 3-5 éves tapasztalat az üzemeltetés / termelés-ellenőrzés / költségszámítás / költség-ellenőrzés területén
  • Pénzügyi / közgazdasági vagy mérnöki egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Jó kommunikációs készség a különböző országok embereivel
  • Csapat játékos hozzáállás
  • Erős elemző gondolkodásmód, jó problémamegoldó készségek
  • Magas MS Office (főleg Excel) és SAP ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban
  • A francia nyelv előnye

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes kompenzációs csomag további előnyökkel

Munkavégzés helye

Halászi

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Halászi