Kontroller (Tata)

(Tata, Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Kontroller (Tatabánya)

Feladatok

  • Aktív részvétel egy erős kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében
  • Az érintett területek eredményeinek értelmezése, bemutatása a vezetés számára, az összhang és a pontosság biztosítása a vállalati standardok és rendszerek figyelembevételével
  • Megbízható és pontos riportálás biztosítása, folyamatos hatékony együttműködés és kommunikáció fenntartása a társosztályokkal
  • Negyedéves tervezésben való aktív közreműködés
  • A havi zárási folyamat lebonyolítása, terv és tény adatok elemzése
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség (mérlegképes előny)
  • Termelési controllingban való jártasság
  • Min. 4-5 év gyakorlat hasonló területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Autóipari vagy multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tata

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/615-35-78, +36 34/480-380}

Tata