Kontroller [BA-LK18] (Budapest)

[BA-LK18]

Kontroller [BA-LK18]

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik piacvezető multinacionális nagyvállalata, kinek pénzügyi csapatába Kontroller pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok

- Havi riportok készítése a menedzsment és az anyavállalat részére
- Részvétel az éves tervezési feladatokban
- Havi zárási folyamat támogatása
- Ad hoc riportok és elemzések készítése
- Az üzemeltetési költségek folyamatos figyelemmel kísérése
- Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások

- Felsőfokú végzettség kontrolling/pénzügy/számvitel területen
- Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat kontrolling vagy pénzügyi elemzés területen
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Erős MS Office Excel tudás
- Analitikus gondolkodásmód
- Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest