Kontroller (Győr) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Kontroller (Győr)

Feladatok

  • Gyártó vállalatnál gyártási kontrolleri és projekt kontrolleri feladatok ellátása;
  • Beruházásokkal kapcsolatos költség kontrolling;
  • Cash-flow nyomonkövetése;
  • Budget készítésben részvétel és terv/tény riportok készítése, havi, negyedéves szinten;
  • Mérlegegyeztetések a könyvelési területtel;
  • SOX bevezetésben részvétel és később ennek betartása;
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás karbantartása;
  • Riportolás a pénzügyi igazgató részére.

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Gyártási tapasztalat, kontrolleri pozícióban
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés és juttatási rendszer
  • Nagyon érdekes feladatok, zöld mezős beruházás!! Rendszerkialakítási feladatok.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Tárgy mezőben: Kontroller, Győr

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-02-59

Győr