Konyhabútor eladó (Budapest)

Az RS Bútoráruház csapatába

Konyhabútor eladó

 munkatársakat keresünk.

Feladatok

  • A vásárlók udvarias és teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása,
  • megrendelések rögzítése, hatékony értékesítés,
  • kreativitásoddal közreműködhetsz az eladótér esztétikus kialakításában.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előnyök

  • Ha kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy,
  • ha szereted mindenben a jót meglátni,
  • ha tudatos és célorientált vagy,
  • ha munkádat igényesen és precízen végzed,
  • ha szeretsz csapatban dolgozni és
  • dinamikus személyiséged a többieket is magával ragadja.

Amit kínálunk

  • Akár pályakezdőként is gyors karrierlehetőség vár,
  • nálunk nem szükséges diploma ahhoz, hogy kimagasló jövedelmet szerezz,
  • velünk hosszútávon tervezhetsz, 25 éves stabil háttérrel rendelkezünk,
  • segítőkész csapat, pozitív munkahelyi légkör vár rád,
  • átfogó szakmai képzést biztosítunk.

Munkavégzés helye

  • 1135 Budapest, Reitter Ferenc u. 78.
  • 1183 Budapest, Gyömrői út 79-83.

Budapest