Konyhai kisegítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti Vapiano éttermeinkbe keresünk konyhai kisegítő munkatársat! Választható a helyszín, valamint több pozíció közül is tudsz válogatni, így biztosan megtaláljuk Neked a megfelelő munkát!

Konyhai kisegítő

Feladatok

  • Mosogató: Fehér és fekete mosogatás, munkaterület tisztán tartása
  • Előkészítő: Zöldségek, húsok előkészítése, felvágása
  • Tésztagyártó és desszertkészítő: desszertek receptúra alapján való elkészítése, nyers tészta elkészítése, adagolása
  • Szervizes: asztalok leszedése, rendben tartása

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tanulékonyság
  • Jó csapatjátékos

Előnyök

  • Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezést (műszakpótlék biztosított) + egyszeri meleg étkezést
  • Választható helyszínek: West End, Mom Park, Vörösmarty tér, Bécsi Corner
  • Fizetett betanítást
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget + előrelépési lehetőséget
  • Pest megyéből érkezőknek utazás támogatást
  • Barátságos, kellemes munkahelyi légkört
  • Modern, gépiesített környezetet, ahol élmény dolgozni

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest