Konyhai kisegítőt keresünk zuglói főzőkonyhára (Budapest)

Konyhai kisegítőt keresünk zuglói főzőkonyhára

Zuglói főzőkonyhára keresünk konyhai kisegítő munkatársat azonnali kezdéssel.

Főtevékenységünk közétkeztetés, de éttermi vendéglátás tevékenységi kört is ellátunk, egy családias, látványkonyhával felszerelt bisztróban.

Feladatok

  • mosogatás
  • takarítás

Elvárások

  • vegyszerek használata
  • tisztaság, igényesség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • 8 órás munkavégzés (heti 40 óra)
  • fizetett szabadság
  • szabad hétvége
  • barátságos közeg
  • korrekt vezetői hozzáállás
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • hosszú távú munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest