Könyvelő (Veszprém megye) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Könyvelő (Veszprém megye)

Feladatok

  • Rendszeres és ad hoc főkönyvi bejegyzések rögzítése/feldolgozása SAP rendszerben;
  • Részvétel a zárási tevékenységekben, egyeztetésekben;
  • Lehetőségek keresése a folyamatok javítására, hatékonyság növelésére, az ellenőrzés javítása érdekében;
  • Tárgyi eszköz könyvelési folyamat támogatása;
  • Beruházási folyamat koordinálása;
  • Banki átutalások elkészítése és rögzítése;
  • Könyvvizsgálók támogatása az év végi auditok során.

Elvárások

  • Pályakezdőket vagy tapasztalattal rendelkező jelölteket is keresünk;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Magas szintű analitikai készségek;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Rugalmas, motivált személyiség.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, összetartó csapat;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz rendszer;
  • Bejárástámogatás.

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség;
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Veszprém