Könyvelő (Kecskemét) (Kecskemét)

(Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Könyvelő (Kecskemét)

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése;
  • Számlák rendszerszintű archiválása;
  • Házipénztár vezetése;
  • KSH jelentések elkészítése;
  • Egyéb a munkakörrel összefüggő feladatok ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú főiskola VAGY középiskolai érettségi+mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Néhány éves gyártó vállalatnál szerzett könyvelői tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás;
  • SAP vagy Oracle ismeret;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Rugalmas, motivált személyiség.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, összetartó csapat;
  • Folyamatosan bővülő, stabil vállalati háttér;
  • Cafeteria;
  • Éves bónusz időarányosan és teljesítményarányosan;
  • Bejárás támogatás.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Kecskemét