Könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A bécsi CONSULTATIO cégcsoport tagja, a több mint 25 éve működő, könyvvizsgálattal, adótanácsadással és könyvvezetéssel foglalkozó CONSULTATIO Gazdasági és Adóügyi Tanácsadó Kft.

Könyvelő

munkatársat keres budapesti csapatába.

Feladatok

  • Könyvelés Navision és BMD programokban (betanítást biztosítjuk)
  • Ügyféllel történő kapcsolattartás angol nyelven
  • Kimenő-bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes könyvelés, tárgyi eszköz könyvelés
  • Havi riportok előkészítése a tulajdonosok felé
  • Adóbevallások, KSH szolgáltatások készítése
  • Banki utalások
  • Beszámoló készítés
  • Könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Gazdasági társaság teljes körű könyvelésében szerzett minimum 1-3 év tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció
  • IFRS ismerete

Amit kínálunk

  • Szakértő csapat
  • Közvetlen, családias, támogató közeg
  • Versenyképes juttatási csomag

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Hétfőtől csütörtökig 8.00 és 17.00 között, pénteken 8.00 és 14.00 között

Munkavégzés helye

Munkavégzés helye: XII. kerületi központi irodában, XIII. kerületben partnercégnél

Jelentkezz a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest