Könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több mint húsz éve működő, meghatározó piaci pozícióval bíró autókereskedelmi cégcsoport márkakereskedése

Könyvelő

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Magyar jogszabályok szerinti, teljeskörű könyvelési feladatok elvégzése
  • Számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése
  • Beszámolók, adóbevallások összeállításában való aktív részvétel, bevallások önálló elkészítése
  • Adatszolgáltatások készítése és küldése
  • Havi/éves zárási feladatok elvégzése
  • Könyvvizsgálatban való részvétel
  • Kapcsolattartás a külső hatóságokkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves teljeskörű könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Excel magabiztos ismerete
  • Számvitellel és adózással kapcsolatos naprakész, gyakorlati ismeretek, jogszabályoknak történő teljes körű megfelelés
  • Pontosság, szoros határidők betartása
  • Képesség mind az önálló munkavégzésre, mind a csapatmunkára
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • integrált ügyviteli rendszer ismerete
  • autókereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Komplex és változatos szakmai feladatok
  • Hosszú távú, biztos munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség, tanulás
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!

Budapest