Könyvelő (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Könyvelő

Dinamikusan fejlődő Könyvelőriodánk teljes állásban KÖNYVELŐ kollégát keres!

Légy te is a csapatunk tagja!

Feladatok

  • Társas és egyéni vállalkozások teljes körű önálló könyvelése
  • Bejelentések, változás bejelentések készítése, bevallások elkészítése
  • Zárlati feladatok előkészítése, főkönyv rendezése, folyószámlák, analitika vezetése és egyeztetése, bevallások beszámoló elkészítésében való részvétel

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy számviteli végzettség
  • 2-3 éves gyakorlat
  • bevallások, beszámoló készítésében szerzett tapasztalat, önálló munkavégzés
  • Exel,World felhasználói szintű kezelése
  • precíz, pontos, rendezett munkavégzés, átlátható igényes munka
  • Előny: Forint Soft program ismerete
  • Előny: regisztrációs szám

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos, remek hangulatú, lendületes csapat
  • Biztos háttér, dinamikusan fejlődő vállalkozás
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Igény esetén továbbképzési lehetőség biztosítása

Jelentkezését a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Fényképes önéletrajzok mellé kézzel írott motivációs levelet kérnénk (szkennelve vagy fotózva). Az önéletrajzban kérjük megjelölni az eddig használt program(okat) és a fizetési igényt is!

Debrecen