Könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk egy 200 fős állami tulajdonú részvénytársaság 60 fős irodaházába keres kollégát

KÖNYVELŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése (belföldi, külföldi),
  • Vevő számlák kiállítása, könyvelése,
  • Vevő és szállító folyószámla egyeztetése,
  • Vegyes tételek könyvelése,
  • Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése,
  • Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelentések elkészítésében való aktív részvétel,
  • Leányvállalat teljes körű könyvelése, beszámolókészítés, adóbevallások készítése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, az eszközök analitikus és főkönyvi könyvelése,
  • Készletkönyvelés,
  • Banki utalások rögzítése,
  • Közreműködés a könyvvizsgálatok során, valamint az éves beszámoló elkészítésekor,
  • Statisztikák elkészítése,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel,
  • A főkönyvelő napi munkájának támogatása,
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, de legalább mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai gyakorlat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • Elvárt kompetenciák:
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség;
  • Önálló, megbízható munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Alaposság;
  • Proaktivitás.
  • Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel;
  • Innovatív környezet, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség;
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet;
  • Kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség, szakmai támogatás;
  • Jó csapatmunka.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát!

Budapest