Könyvelő (Budapest)

Nemzetközi hátterű, multinacionális zeneműkiadó cég budapesti irodájába könyvelő munkatársat keres teljes munkaidőre.

Könyvelő

Feladatok

- pénzügyi, számviteli (könyvelési) feladatok elvégzése
- havi zárásokban, éves zárásokban való részvétel
- kimenő, bejövő számlák kezelése
- bankügyek, átutalások intézése, ellenőrzése
- főkönyvi könyvelési feladatok (jelenleg Navision rendszerben, 2020 januárjától SAP-ban)
- elszámolások készítése, egyeztetése, ellenőrzése
- külső bérszámfejtéshez kapcsolódó feladatok, ügyintézés
- követelések/kötelezettségek kezelése, kapcsolattartás a vevőkkel/szállítókkal, egyeztetések, stb.
- szoros együttműködés a cég külső pénzügyi szolgáltatójával
- együttműködés a cég könyvvizsgálójával
- együttműködés a cég központi könyvelési csapatával
- egyéb pénzügyi, számviteli adminisztrációs illetve gazdasági jellegű feladatok

Követelmények

- 1-3 év releváns tapasztalat
- szakirányú, felsőfokú végzettség
- mérlegképes könyvelői végzettség előny
- magabiztos angol nyelvtudás
- SAP tapasztalat nagy előny
- kooperatív, kreatív, innovatív hozzáállás

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem béren kívüli juttatásokkal
- barátságos, támogató csapat és légkör
- belvárosi iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest