Könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti kereskedelmi cég keres 1 fő 6 órás

könyvelő munkatársat

főkönyvelő mellé.

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok elvégzése
  • bank, pénztár, számlák rögzítése
  • részvétel az adók és zárási feladatok elvégzésénél

Elvárások:

  • könyvelői végzettség,
  • integrált vállalat irányítási rendszerben szerzett tapasztalat,
  • World, Excel felhasználó szintű ismerete,
  • rugalmas, cég felé lojális személyiség,
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés,
  • önálló- és csapatmunkára való képesség.

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői végzettség, mérlegképes regisztráció,
  • gyors problémamegoldó képesség,
  • sERPa vállalat irányítási rendszerben való jártasság.

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk!

Budapest