Könyvelő (Budapest)

A Toray Industries 20 éve a lítium-ion akkumulátorokban használt szeparátor film egyik legnagyobb gyártója. Zöldmezős beruházás keretén belül Magyarországon is megkezdte üzemének építését és várja könyvelő kollégák jelentkezését.

Könyvelő

Feladatok

- Kapcsolattartás a könyvelésért felelős vállalattal (kiszervezett tevékenység)
- Részvétel a belső könyvelési szabályok, folyamatok kialakításában – a tevékenység visszaszervezése után
- Bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása – PO-nak vagy szerződésnek megfelelően
- A főkönyv naprakész vezetése (mind mérleg, mind eredménykimutatás oldalról)
- Adókalkulációk készítése és beadása illetve a jelentési kötelezettségek teljesítése
- Pénzügyi beszámolók előkészítése és beadása
- Részvétel a vállalatirányítási rendszer bevezetésében és karbantartásában
- A management munkájának támogatása a budapesti irodában

Követelmények

- Pénzügy és számvitel végzettség
- Minimum 2-3 éves könyvelési tapasztalat elsősorban nemzetközi gyártókörnyezetben
- Mérlegképes könyvelői képesítés
- 2-3 éves gyakorlat pénzügyi riportok és záráshoz kapcsolódó tevékenységek végzésében
- Magabiztos magyar és angol nyelvtudás
- Tapasztalat külső és belső auditok kezelésében, SOX megfelelés és havi belső ellenőrzési tevékenységben
- Struktúrált, analitikus gondolkodásmód
- MS Office professzionális használata, kiemelten az Excel (Access ismerete előny)
- Tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában

Amit kínálunk

- Környezettudatos vállalati háttér
- Hosszú távú szakmai kihívások és fejlődés
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu

Budapest