Könyvelő (Biatorbágy)

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk szállítói számla és tárgyi eszköz könyvelői pozícióba motivált, proaktív kollégát biatorbágyi munkavégzéssel.

Könyvelő

Feladatok

  • Szállítói számlák érkeztetése, ellenőrzése, bejövő költségszámlák könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, ellenőrzése, a bejövő tárgyi eszközszámlák és az állományváltozás könyvelése
  • Tárgyi eszközök analitikában történő rögzítése, aktiválása
  • Részvétel a havi és éves zárási folyamatban, egyes mérleg, illetve eredmény-kimutatás területek (pl. költség elhatárolások, tárgyi eszközök értékelése) zárási feladatainak támogatása
  • Költségelszámolásokban való aktív részvétel (ellenőrzés, könyvelés és a kifizetendő összeg továbbítása utalásra)

Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel legalább 2-3 év tapasztalattal szállítói számlák teljeskörű könyvelésében
  • Erős felhasználói szinten használod az SAP-t (vagy az Oracle-t)
  • Aktív középfokú német ÉS/VAGY angol nyelvtudásod van (elsősorban írásban kellene használnod, de esetileg szóban is szükséged lehet rá)
  • Eredmény-orientált, illetve pontos vagy, és szeretsz önállóan dolgozni
  • Előnyként értékeljük, ha rendelkezel mérlegképes könyvelői képesítéssel, valamint adózási ismeretekkel

Amit kínálunk

  • Stabil multinacionális háttér egy dinamikusan fejlődő cégnél, családias 10 fős könyvelői csapat tagjaként
  • Kiszámítható és kiegyensúlyozott munkavégzés - zárások idején sem kell túlórára számítanod
  • Modern irodai környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningeken való részvételi lehetőség
  • Home Office lehetőség
  • Bejárástámogatás, ha autóval járnál be, illetve céges autóbuszjáratot is igénybe vehetsz a bejáráshoz Budapestről

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy