Könyvelő (Kecskemét)

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. Könyvelőt keres.

Könyvelő

Kamatoztasd szakmai tudásod a Mercedes-Benz-nél!

Feladatok

  • A tárgyi eszközökkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az aktiválási folyamat irányítása a társosztályokkal
  • A tárgyieszköz leltár előkészítése és koordinálása, a területek szakmai támogatása
  • Szoros együttműködés a német társosztályokkal az eszközökkel kapcsolatos témákban
  • Szükséges statisztikák elkészítése
  • Aktiv közreműködés a havi és éves zárásoknál
  • Eljárásmódok egyeztetése az auditorokkal és a szakterületekkel
  • Folyamatoptimalizálási javaslatok kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Magabiztos MS Office es SAP R/3 használat
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség, csapatszellem
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret (írásban és szóban)
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Önálló, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Kedvezményes autólízing lehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét