Könyvelő (Budapest)

Multinacionális cégek magyarországi leányvállalatainak könyvelése belvárosi, modern irodában, nyelvtudás nélkül?
Várjuk azon teljes körű könyvelők jelentkezését, akik számára vonzó a fenti a lehetőség!

Könyvelő

Feladatok

Ügyfeleid többsége olasz tulajdonú cég lesz, számos területre lesz rálátásod és rengeteged fogsz tudni tanulni és fejlődni mert a feladataid:
- Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel;
- Teljes körű könyvelési feladatok;
- Az ügyfelek bevallási és beszámolási kötelezettségeinek pontos teljesítése;
- Az ügyfelek felmerülő számviteli problémáira kész megoldások ajánlása.

Követelmények

- Szakirányú végzettség;
- Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem szükséges);
- Legalább 2 éves teljes körű könyvelési tapasztalat;
- Könyvelőirodai tapasztalattal;
- Terhelhetőség, precizitás, pontosság

Amit kínálunk

- Nemzetközi környezetet (ízig, vérig olasz, magyar, német kollégák)
- Belvárosi iroda, közel a Fővám térhez
- Tanulási és fejlődési lehetőség (sok ügyfél, változatos feladatok)
- Tanácsadói szerep

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest