Könyvelő (Mosonszolnok)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk pályázókat a következő pozícióba:

Könyvelő

Feladatok

  • Bejövő számlák iktatása, kontírozása és könyvelése;
  • Kimenő számlák főkönyvi feladása;
  • Vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése;
  • Vevői portálok kezelése, vevőkkel kapcsolattartás (számlázási, adatszolgáltatási stb. témákban);
  • Vevői visszáruszámlák jóváírása, árdifferenciák kiszámlázása;
  • Bankszámlakivonatok könyvelése, banki utalások utalásra előkészítése;
  • Tárgyi eszköz számlák könyvelése, tárgyi eszközök nyilvántartása;
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban, a bevallások és statisztikák elkészítésében.

Elvárások

  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat a vállalati könyvelés valamely szakterületén
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office (MS Excel) ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos képzési lehetőségek

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Mosonszolnok

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mosonszolnok