Könyvelő (Kecskemét)

Könyvelői állásajánlatunk

Feladatok

  • Bank könyvelése;
  • Hitelbiztosítási szerződések kezelése, karbantartása;
  • Havi és éves zárási riportingok;
  • Egyéb ad-hoc jellegű riportolás a felsővezetés és pénzügy részére;
  • Kockázatkezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;
  • Vevői törzsadatok ellenőrzése;
  • Könyvvizsgálás során az auditokon aktív részvétel;
  • Kapcsolattartás, fizetési emlékeztetők küldése a vevőknek;
  • Vevői folyószámlák egyeztetése, karbantartása;
  • Vevői fizetések monitorozása;
  • Pénz beszedési folyamat elindítása;
  • Dokumentumok előkészítése a vevő fizetési képtelensége esetén.

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • könyvelésben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat,
  • értékesítési számlázási gyakorlat (Áfa törvény ismerete),
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk

  • Magas bérezés és juttatási rendszer, cserébe viszont lojális, hosszú távon elkötelezett kollégákat keresünk!
  • Érdekes, bár nem túl sokrétű feladatok;
  • Stabilitás;
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

Magyarország, Bács-Kiskun, Kecskemét, Lajosmizse

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Kecskemét