Könyvelő (Bük)

A Büki Gyógyfürdő Zrt.

felvételt hirdet az alábbi pozíció betöltésére, akár azonnali belépéssel.

Könyvelő

Feladatok

  • a magyar jogszabályok szerinti, teljes körű könyvelési feladatok elvégzése, számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése
  • a mindenkor hatályos törvények szerinti pénzügyi, számviteli, adóügyi rendszerek, folyamatok átfogó ismertetése a vezetőség felé
  • a számviteli politika és a kapcsolódó szabályzatok megfelelő alkalmazása, betartása, betartatása, a szükséges módosítások átvezetése
  • havi zárási feladatok elvégzése, havi riportok elkészítése a csoport és helyi riportolási naptárban meghatározottak szerint
  • magyar éves beszámoló elkészítése (mérleg, eredménykimutatás, kiegészítő melléklet, befektetési eszköztükör, cash-flow)
  • adózás: kalkuláció, elszámolás, bevallások, tervezés, jogszabályi változások nyomon követése
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, részükre adatszolgáltatás (MNB, KSH)
  • adatszolgáltatás költségtervezéshez; adatszolgáltatás társosztályok részére

Elvárások

  • REGISZTRÁLT mérlegképes könyvelői képesítés
  • 3-5 év tapasztalat
  • magabiztos excel ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzési képesség több rendszerben, könyvelés és ellenőrzési feladatok körében
  • naprakész adózási, pénzügyi, számviteli jogszabály ismeret
  • előnyt jelent a Kulcs-Soft könyvelő programjának ismerete

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező, fiatalos munkakörnyezet
  • pozíción belüli, vagy pozíción túli karrier, fejlődési lehetőség
  • vonzó munkabér, teljesítményhez kötött anyagi és erkölcsi elismerés, cafeteria juttatás
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása

Munkavégzés helye

Bük

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva vagy az alábbi címen:
9740 Bük, Termál krt. 2/A.

Bük