Könyvelő (Budapest)

Könyvelő

Feladatok:

  • Vállalkozások teljes körű könyvelése
  • Havi / negyedéves bevallások, éves beszámolók készítése
  • a cég ügyfeleivel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízható, precíz önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Forint Soft, vagy RLB könyvelői program ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzések támogatása
  • Stabil nemzetközi ügyfélkör , jogi-szakmai háttér
  • Versenyképes fizetés ,hosszú távú tervezhetőség
  • Professzionális, de családias munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • teljes vagy rész munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Nyelvtudás:

  • Angol vagy szláv nyelv ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület belváros

Budapest