Könyvelő (Budapest)

A Bauer&Berger Faktoring Zrt.

Könyvelő

munkatársat keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Mérleg és eredmény-kimutatás készítése a vállalat munkatársaival együttműködve
  • Helyi adóbevallások készítése
  • Adóbevallások készítése (áfa, társasági adó, egyéb adók)
  • Adózásra vonatkozó jogszabályok betartása, betartatása
  • Adóváltozások követése
  • Számviteli szabályzatok naprakész tudása, betartatása betartása
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésének támogatása
  • Riportok, kimutatások készítése a gazdasági igazgató és a tulajdonos számára
  • Több cég egyidejű könyvelése
  • Felügyeleti szervvel kapcsolattartás, adatszolgáltatás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • Minimum 5 éves könyvelői tapasztalat
  • Beosztottak irányításában szerzett tapasztalat
  • Beszámoló készítésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel használat
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Monotónia-tűrés;
  • Eredményorientált szemlélet;
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Modern irodai infrastruktúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest I. kerület.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással küldje el.

Budapest