Könyvelő (Tata)

Stabil környezetvédelmi vállalatcsoportunkhoz keresünk új

Könyvelő

kollégát.

Feladatok

  • Számlák, bank pénztár naprakész könyvelése;
  • Számlák a hozzátartozó teljesítési igazolások és szerződések ellenőrzése;
  • Havi zárás és ahhoz szükséges analitikák elkészítése;
  • Havi ÁFA, Hipa és egyéb adók bevallásainak összeállítása, utalásra átadása;
  • Év végi zárások, bevallások és ahhoz szükséges analitikák, egyeztetések elvégzése.

Elvárások

  • Középfokú gazdasági végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Minimum 3 éves számvitel területén szerzett munkatapasztalat;
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete.

Szükséges készségek

  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség;
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • Precizitás, rugalmasság;
  • Probléma-megoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet, versenyképes juttatási csomag mellett változatos kihívásokat kínálunk.
  • Jó hangulatú, lendületes és összetartó csapatunkban a kreatív munkavégzés mellett a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítjuk.

Munkavégzés helye

Tata, ezért kizárólag Tata 20 km-es vonzáskörzetében élők jelentkezését várjuk!

Fényképes szakmai önéletrajzát várjuk!

Tata