Könyvelő (Budapest)

Budapest 3. kerületébe legalább 3 éves tapasztalattal rendelkező könyvelőt keresünk.

A hirdetés már lejárt!

A Portfolio Csoport Magyarország vezető internetes gazdasági hír- és adatszolgáltatója, emellett több rangos szakmai rendezvény szervezője, belföldön és külföldön egyaránt.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunkhoz KÖNYVELŐ munkatársat keresünk.

Ha szereted a kihívásokat, a változatos munkát, és szeretnél egy lendületes csapat tagja lenni, csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • bizonylatok teljes körű könyvelése
  • tárgyi eszközök könyvelése
  • folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • havi, negyedéves, éves bevallások elkészítése
  • közreműködés a beszámoló elkészítésében

Munkakör betöltésének feltételei:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 3 éves könyvelői gyakorlat

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelő regisztráció
  • bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet
  • jó munkahelyi légkör
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 3. kerület

Budapest