Könyvelő asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Könyvelő asszisztens munkatársat keresünk többek között pénzügyi, telekommunikációs, energia és ingatlan szektorban, iparágspecifikus szolgáltatásokat kínáló, multinacionális partnerünk részére.

Könyvelő asszisztens

Feladatok

- Könyvelés előkészítési feladatok
- Senior kollégák támogatása
- Számlák kontírozása, lefűzése
- Kapcsolattartás az ügyféllel (elsősorban írásban)

Követelmények

- Folyamatban lévő, vagy befejezett felsőfokú tanulmányok (egyetemi, főiskolai, vagy OKJ képzésben)
- Angol nyelv középszintű ismerete (elsősorban írásban)
- Microsoft Office erős felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
- Navision vagy más könyvelő program ismerete előny
- IFRS ismerete előny
- Alapos, megbízható, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

- Stabil háttér, hosszútávú karrierlehetőség
- Fiatalos és motivált csapat
- Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
- Rugalmas munkaidő (home office, törzsidős valamint akár részmunkaidős munkavégzés)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest