Könyvelő asszisztens (Budapest)

A budapesti székhelyű Brody House Group egy sikeres, növekvő cégcsoport, amely butik hoteleket üzemeltet, illetve klub-rendezvények és művészeti események szervezésével foglalkozik.

Jelenleg

Könyvelő asszisztenst

 keresünk a színes és folyamatosan bővülő cégcsoportunk adminisztrációs csapatába.

Feladatok

  • Könyvelendő anyagok begyűjtése a vezetőségtől, felmerülő kérések teljesítése
  • Adatok felvitele és rögzitése könyvelőprogramba
  • Közreműködés havi zárással kapcsolatos tevékenységekben
  • Általános irodai adminisztrációs feladatok végzése, iratkezelés, stb.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, vagy frissen végzett Számviteli Főiskola
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel használata)
  • Csapatban és egyénileg is hatékony munkavégzés
  • Lelkes és tanulni vágyó hozzáállás

Előny

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Karrierépítési lehetőség a megfelelő jelölt számára
  • Versenyképes jövedelem Várható javadalmazás a jelölt egyéni képességeinek és tapasztalatának függvényében.

Munkavégzés helye

Budapest belváros

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát és fizetési igényét.

Budapest