Könyvelő asszisztens (Budapest)

Téged keresünk! Legyél Te csapatunk új tagja!

A hirdetés már lejárt!

A könyvelés számunkra azt jelenti, hogy teljes tudásunkkal és közel 30 éves tapasztalatunkkal beállunk a partnereink mögé és “együtt toljuk a szekeret” velük. Cégünk erőssége egyrészt a rugalmassága ami a rendkívül gyors reakciót és magas fokú rendelkezésre állást jelenti, valamint a szakmai felkészültsége, amely elengedhetetlen az ügyfelek kiszolgálásának szempontjából.

Hiszünk abban, hogy olyan emberekkel kell együtt dolgozni:

  • Akik munkájukra hivatásként tekintenek
  • Akik a problémákat megoldják, nem pedig teremtik
  • Akik elkötelezettek a folyamatos fejlődés mellett
  • Akik nem elégednek meg a jóval, a legjobbra törekednek
  • Akik nyitottak az új megoldásokra
  • Akik hisznek abban, hogy a lelkiismeretesen elvégzett munka többszörösen megtérül

…és hogy minden vállalkozásnak azzal kell foglalkoznia, amihez a legjobban ért, amiért létrehozták azt.

A kihívás, amivel hozzájárulhatsz közös céljaink megvalósításához:

  • Különböző profilú cégek könyvelési és bérszámfejtési feladataiban való részvétel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • Elkötelezettség a szakma iránt, igény a fejlődésre
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Excel, Word)

Előnyt jelent

  • Bármilyen könyvelőszoftver ismerete
  • Adózási ismeretek
  • Folyamatban lévő vállalkozási mérlegképes könyvelő tanulmányok

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

  • Kulturált munkakörülmények
  • Dinamikus, innovatív csapat
  • Családias hangulat
  • Változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület, Bosnyák tér közelében

Budapest