Könyvelő és Kontroller (Budapest)

Könyvelő és Kontroller

Saját csapatunkba keresünk határozatlan időre egy új munkatársat

Könyvelő és kontroller
pozícióba

Feladatok:

  • Szállítói számlák és banki könyvelések
  • Főkönyvi könyvelés (átvezetések, elhatárolások készítése)
  • Tárgyi eszközök könyvelése (aktiválás, értékcsökkenések, kivezetések)
  • Adók főkönyvi egyeztetése
  • Havi és éves zárásokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a bankkal, beszállítókkal
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • Rendszeres és ad-hoc kontrolling jelentések készítése
  • Kontrolling rendszer fejlesztésben való részvétel
  • Közreműködés éves tervezésben és havi előrejelzések készítésében
Elvárások:
  • Pénzügy-számviteli szakon szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat könyvelő program használatában és költséghelyes könyvelésben
  • Erős Excel tudás (függvények használata, Pivot tábla)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív, rugalmas személyiség
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet és versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőségek - szakmai képzések támogatása
  • Több mint könyvelő, változatos, kihívásokkal teli munkakör
Munkavégzés helye:
Budapest, Kálvin tér 12.

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Budapest