Könyvelő gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Veeva-nál olyan vállalati felhő technológiát építenek, amely a gyógyszer-, biotechnológiai, fogyasztási cikkek, vegyi és kozmetikai iparágak legnagyobb neveit képviseli. Ügyfeleik vakcinákat, életmentő gyógyszereket és életet javító termékeket készítenek, amelyek különbséget tesznek a mindennapi életben. Alapértékeik, a helyes dologok, az ügyfelek sikere, az alkalmazottak sikeressége és a sebesség, segítenek abban, hogy ügyfeleik számára hatékonyabbá teszik mindazt, amit csinálnak.

Könyvelő gyakornok

Feladatok

  • Könyvelő csapat munkájának segítése
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Egyéb napi szintű adminisztratív deladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, gazdasági területen (preferáltan pénzügy-számvitel szakon)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismerete, legfőképpen Excel (függvények, Pivot táblák, VlookUp)
  • Pörgős, kommunikatív személyiség

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti 20-25 óra vállalása, hosszú távon, napi 4 óra minimum.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális környezet
  • Barátságos csapat
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Hasonló körben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XII.

Budapest