Könyvelő iroda fiatalos csapatába keres könyvelő kollégát (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti Könyvelő iroda fiatalos csapatába
keres könyvelő kollégát

Budapest belvárosában a Nyugati téren működő fiatalos, jó hangulatú könyvelő iroda keres mérlegképes könyvelő végzettséggel rendelkező munkatársat azonnali belépéssel.

Munkakör:

  • Teljes körű napi könyvelési feladatok ellátása
  • Havi és negyedéves bevallások készítése
  • Éves beszámolók, bevallások készítése vagy abban közreműködés

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság

Előnyök:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatal dinamikus kollégák

Amit biztosítani tudunk:

  • Versenyképes fizetés (nettó/hó 200.000 Ft - 250.000 Ft )
  • Teljes munkaidős állás (9:00-17:00 óráig)
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Magyarország, Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest