Könyvelő SSC háttérrel (Budapest)

Szívesen dolgoznál egy multinacionális, pénzügyi-tanácsadócég munkatársaként?
Szereztél már tapasztalatot SSC-ben AP, AR vagy GL területen?
Rendelkezel középfokú angol nyelvtudással?

Akkor ne habozz, TÉGED keresünk megbízónk újonnan nyílott pozícióira!

Könyvelő SSC háttérrel

Feladatok

- Részvétel onsite projektekben SSC-s ügyfeleinknél
- Napi szintű könyvelési (rész)feladatok ellátása
- Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás
- Egy 1-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Követelmények

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)
- Szolgáltatóközpontban (SSC-ben) szerzett minimum 1 éves pénzügyi tapasztalat
- Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt
- Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)
- Ügyfélközpontú szemlélet
- Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

- Versenyképes bérezés és juttatások (cafeteria, biztosítás)
- Hosszútávú karrierlehetőség nemzetközi környezetben
- Fiatalos és motivált csapat
- Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség
- Munka-magánélet egyensúly

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest