Könyvelő/Főkönyvelő (Budapest)

Több, mint 25 éves szakmai tapasztalattal és folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkező könyvelőiroda keresi új munkatársát, KÖNYVELŐ/FŐKÖNYVELŐ munkakörbe, teljes állásba.

Feladatok:

  • Könyvelői, főkönyvelői feladatkörök teljes ellátása
  • Gazdasági társaságok teljeskörű könyvelése (csak kettős könyvvitel)
  • Bevallási kötelezettségek teljeskörű ügyintézése
  • Éves beszámolók elkészítése, könyvvizsgálati ellenőrzések kiszolgálása
  • Havi riportok, egyéb kimutatások elkészítése a főkönyvi rendszerből az Ügyfelek felé
  • Folyamatos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, operatív működésüket segítő tanácsadás

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség (legalább mérlegképes regisztráció)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, outlook)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat (könyvelőirodai gyakorlat előny)
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás (de legalább kommunikációs szintű nyelvtudás ügyfelekkel történő kapcsolattartás miatt)
  • Octopus, SAP rendszer ismerete előny

Személyiségjegyek:

  • Rugalmas és jó problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Precíz, alapos és megbízható
  • Felelősségteljes, lelkiismeretes személyiség
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség
  • Szakirányú képzések támogatása
  • Fiatalos csapat, kulturált munkakörülmények

Egyebek:

Nettó fizetési igény megjelölést kérünk

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Budapest