Könyvelői folyamatszakértő - SAP specialista (Szeged)

Szeged

Multinacionális partnerünk határozott időtartamra tapasztalt könyvelő munkatársat keres, aki dolgozott már SAP rendszerrel, és érdekli a folyamatok fejlesztése illetve a projekt vezetés! Amennyiben a könyvelési folyamatok szakértője vagy, és tapasztalatoddal szeretnéd támogatni egy multinacionális cég könyvelési folyamatainak fejlesztését, ezt a pozíciót Neked találták ki!

Könyvelői folyamatszakértő - SAP specialista

Helyszín:

Szeged

Főbb feladatok:
  • SAP bevezetéssel/fejlesztéssel kapcsolatos projektek teljes körű koordinálása
  • Szoros együttműködés a különböző üzleti területekkel
  • Junior munkatársak betanítása, a csapat munkájának irányítása
  • Folyamatfejlesztésben és automatizálásban való részvétel
  • A könyvelési területen felmerülő, SAP folyamatokkal kapcsolatos kérdések kezelése
Elvárások:
  • 3-5 éves könyvelői tapasztalat
  • Erős SAP tudás
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Project Management-ben vagy ERP rendszer bevezetésben, kiépítésben szerzett tapasztalat
Amit partnerünk kínál:
  • Multinacionális környezet, modern iroda
  • Céges laptop és telefon
  • Versenyképes fizetés
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek

Szeged