Könyvelői gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk olyan termékeket állít elő és értékesít, mint a tej alapú italok, sajtok és desszertek. A világ hatodik legnagyobb tejipari cége.

Könyvelői gyakornok

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony pénzügy számvitel területen
  • Számviteli tudás (minimum 2 féléves tanulmány)
  • Könyvelési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Heti 20-25 óra vállalása
  • Precízség, pontosság, megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft-os órabér
  • Vadonatúj iroda, szórakoztató egységgel (csocsó, Xbox)
  • Túró Rudi automata, heti termékkóstolás
  • Vidám környezet a különböző kultúrákból érkezett kollégákkal
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest