Könyvkötészeti gépkezelő (Szeged), (Algyő)

Nyomdai könyvkötészeti gépkezelő munkatársat keresünk!

Más szakmáról az átképzés lehetséges, kezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Kötészeti munkára betanulás, közreműködés a gépindulás előkészítésében, betanulási idő után önálló munkavégzés, gép működésének figyelemmel kísérése.
  • Gépek karbantartása, ápolása,
  • Kötészeti műveletek, kisegítés gépeken, kiszedés, csomagolás.

Elvárások:

  • Kiváló műszaki érzék,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Megbízhatóság, rugalmasság,
  • Monotónia-tűrés.

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség, nyomdai kötészeten szerzett tapasztalat,
  • Papírkezelési gyakorlat,
  • Vágógép kezelői tapasztalat,
  • Targonca vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, megbízható munkaadói háttér, magas színvonalú géppark, innovatív munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Szeged-Algyő között

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Algyő