Könyvkötészeti gépkezelő (Szeged), (Algyő)

A hirdetés már lejárt!

Az Innovariant Nyomdaipari Kft. keres dolgozni akaró szorgalmas munkatársat,

Könyvkötészeti gépkezelő

munkakörbe.

Feladatok

  • önálló munkavégzés betanulás után
  • géppel kapcsolatos feladatok ellátása (karbantartás, üzemeltetés)

Előnyök

  • szakirányú végzettség, nyomdai kötészeten szerzett tapasztalat
  • papírkezelési gyakorlat
  • vágógép kezelői tapasztalat,
  • targonca vezetői vizsga

Amit kínálunk

  • tanulási, fejlődési és feljebbjutási lehetőség
  • elismerés, karrier
  • innovatív, újító környezet
  • fiatalos dinamikus és segítőkész csapat, jó munkahelyi légkör
  • kiszámítható, tervezhető jövő, hosszútávú biztonság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Képzés, átképzés megoldható.

Az adott nyomdai munkafolyamatokat betanítjuk, KEZDÉS AZONNAL.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Algyő