Könyvvizsgáló (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A bécsi CONSULTATIO cégcsoport tagja, a közel 30 éve működő, könyvvizsgálattal, adótanácsadással és könyvvezetéssel foglalkozó CONSULTATIO Gazdasági és Adóügyi Tanácsadó Kft.

Könyvvizsgáló

munkatársat keres budapesti munkavégzésre a XII. kerületben, teljes munkaidőben.

Feladatok

  • Központi költségvetési szerv könyvvizsgálata, könyvvizsgálatában való részvétel
  • Gazdasági társaságok (kis- és középvállalkozások) könyvvizsgálata

Elvárások

  • Kamarai tag könyvvizsgáló, speciális (költségvetési) minősítés
  • Min. 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége

Előnyök

  • Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Szakértő csapat
  • Közvetlen, családias, támogató közeg
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, bruttó bérigény megjelölésével.

Budapest